Понеділок, 25.09.2017, 08:58

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Одруження
20:12
Одруження
Я з своїм хлопцем хочем одружитись, але йому на момент одруження не буде 18, я невагітна, і в районному судді сказали що немає вагомих причин на таке раннє одруження ( але ми в суд ще неподавали заяву, а просто їздили на консультацію) Підкажіть будь ласка що робити?
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 332 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
2 AGrozZ   (27.09.2011 14:44)
Я рекомендував би Вам зачекати до повноліття. Вирішення справи в суді, звісно, можливе, але за умовами ч.2 ст.23 СК України Вам ще треба буде довести, що шлюб відповідатиме інтересам неповнолітнього. Також варто зважати на те, що судовий процес у районному суді 1-ї інстанції - це справа 3-4 місяців (у м. Києві), як мінімум.

1 Alesya   (26.09.2011 18:00)
Доброго дня!!!
Ви маєте право звернутися до суду, щодо захисту свої законних інтересів, ніхто не вправі вам відмовити в цьому. Питання вирішиться на розсуд суду.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0