Неділя, 14.04.2024, 09:40

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » опікунство
18:46
опікунство
Доброго дня. Допоможіть , будь ласка. Річ в тому, що я проживав у цивільному шлюбі з жінкою три роки. Соціальний статус жінки - мати-одиначка. Я не являюсь біологічним батьком дитини. Почали проживати, коли дитині було 3 роки. На жаль дружина померла. Я хочу взяти опіку над дитиною. Чи можливо це? Родичі дитини не заперечують. Якщо можливо, що для цього потрібно? Опіка встановлюється терміново чи до настання повноліття? Чи зможе біологічний батько або його родичі відібрати дитину? Дуже чекаю на відповідь. Мені це терміново потрібно.
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 1044 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Alesya   (20.09.2011 21:42) [Материал]
Доброго дня!
ст. 63 ЦК України визначає, що ви дійсно можите бути опікуном дитини.
Також непотрібно чекати повноліття дитини, оскільки опіка встановлюється над малолітніми особами, які позбавленні батьківського піклування згідно ст. 58 ЦК України.
Біологічний батько може відібрати дитину лише у випадку визнання батьківства в cудовому порядку згідно ст. 128 Сімейного кодекву України.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0