Вівторок, 16.04.2024, 02:37

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » ответственность за укус собакой
15:06
ответственность за укус собакой
моя собака порода алабай недавно родила щенят и по двору( а у нас частный дом) ходит непривязанная. Около ворот проходит дорога, по которой школьники возвращаются домой. Один мальчик забежал на полисадник около наших ворот и собака кинулась на него, прикусила ему руку. Укус неглубокий. Как лучше всего решить этот вопрос в случае обращения его родителей и какая ответственность ждет?
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 1186 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Inda   (30.03.2011 17:31) [Материал]
Згідно з статтею 29 п.1 Закону України "Модельний закон щодо поводження з тваринами" від 31.10.2007 року ви повинні спрешу негайно повідомити в організацію охорони здоров"я і відповідну ветеринарну службу про випадок нанесення вашою твариною тілесних пошкоджень громадянам і доставити свою тварину до ветеринарної служби для огляду і проведення необхідних кліничних або лабораторно-діагностичних досліджень або ветеренарного спостереження з цілью виявлення можливого інфекційного захворювання. Далі, згідно статті 37 цього закону власник повинен відшкодувати шкоду, скоєною його твариною життю та здоров"ю громадян якщо особа не докаже що шкода була спричинена внаслідок умислу потерпілого або непереборної сили. Взагалі порода вашої собаки відноситься до списку потенційно небезпечних порід собак, тому керуючись нормами Цивільного Кодексу та роз"ясненнями Верховного Суду України шкода, заподіяна особі і майну громадянина підлягає відшкодуванню в повному обсязі особою коли це було наслідком дії джерела підвищенної небезпеки, незалежно від наявності вини. Джерелом підвищеної небезпеки являються службові собаки та собаки бійцівських порід. Тому у вашому випадку спробуйте врегулювати це питання мирним шляхом.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0