П`ятниця, 19.04.2024, 22:33

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Перевід на неповний робочий день
19:51
Перевід на неповний робочий день
Я працюю на державному підприемстві, хотів би перевестися на неповний робочий день,0.9 ставки в звя"зку з тим, що мені так легше доїзжати додому. Скажіть чи це можливе, і в яких випадках, які документь для цього потрібні? Чи буде це причиною для скорочення якщо таке буде проходити на підприемстві?
Категорія: Трудове право | Переглядів: 700 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Tootty-Frootty   (07.05.2011 15:26) [Материал]
Відповідно до ст. 56 Кодексу законів про працю, неповний робочий день може встановлюватись за згодою між роботодавцем та працівником.
Оплата праці в цих випадках проводиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.
Ваші права не будуть обмежені в таком разі. Але власник може не погодитись на ваші умови, і це не буде суперечити закону.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0