Понеділок, 15.10.2018, 16:13

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » персональні дані
09:25
персональні дані
На підприємстві заставляють подати персональні дані про членів моєї родини - повнолітніх дітей, дружини. Чи законно це і чи можу я відмовитись від подачі таких даних?
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 288 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Alesya   (07.10.2011 20:43)
Доброго дня!!!
Згідно статті 301. Право на особисте життя та його таємницю Цивільного кодексу України
Фізична особа має право на особисте життя.
Фізична особа сама визначає своє особисте життя і
можливість ознайомлення з ним інших осіб.
Фізична особа має право на збереження у таємниці обставин
свого особистого життя.
Обставини особистого життя фізичної особи можуть бути
розголошені іншими особами лише за умови, що вони містять ознаки
правопорушення, що підтверджено рішенням суду, а також за її
згодою.
Тому, Ви маєте право не подавати персональні дані про членів Вашої родини, а підприємтсво не має права вимагати подачі інформації про Ваше особисте життя.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0