Субота, 18.11.2017, 09:26

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Підвищення кваліфікації
19:08
Підвищення кваліфікації
Доброго вечора!
Я вчитель математики та інформатики у школі.
19.11.2010 відбудеться семінар для вчителів математики. Адміністрація школи мене не відпускає, аргументує тим, що вже їде один вчитель на семінар, та ще завуч у якого 4 години математики також їде. У мене 10 клас математики та поглиблений, у школі, де відбудеться семінар також є поглиблений клас. Дана тема мене дуже цікавить і також хотілось би відвідати. Чи права адміністрація?
Спасибі за відповідь.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 519 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 msmweb   (17.11.2010 09:42)
На підставі п. 98 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 27 серпня 2010 р. N 778, зазначені Вами питання (зокрема підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їх творчої ініціативи, впровадження у навчально-виховний процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду та ін.) вирішує педагогічна рада закладу.
Єдиний вихід в правовій площині - заявляти на раді пропозицію щодо саме Вашої участі в семінарі.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0