Батько помер. Залишив заповіт на матір, інваліда 2 гр. (проживали в цивільному шлюбі). При оформленні будинку мамі потрібно заплатити 1800 грн податку в Податкову (будинок оцінили в 38000). Чи повинен інвалід сплачувати цей податок?
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
Ваша матір повинна сплатити податок, адже вона не перебувала у законному шлюбі з вашим батьком, а за законом пільги для сплати податку надаються інвалідам тільки першої групи.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]