Понеділок, 15.04.2024, 03:03

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Поділ майна
17:43
Поділ майна
Здравствуйте, подскажите, пожалуйта.
Я состою в браке. У нас есть имущество, которое мы с мужем приобрели во время пребывания в браке, все оформлено на него, договора купли-продажи. Из-за некоторых жизненных моментов мой муж с целью сохранить нажитое хочет переписать все имущество на меня. Подскажите, пожалуйста, после расторжения брака будет ли даное имущество подлежать разделу как совместное имущество или это уже будет считаться мое собственное имущество?
С уважением, Ирина Романова.
Спасибо большое!
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 936 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Whiteshapka   (11.05.2011 09:53) [Материал]
Відповідно до ст. 60 Сімейного кодексу України - майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності.Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об"єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Відповідно до чинного законодавства, немає значення хто з подружжя зазначений як власник того чи іншого майна. Кожен документ, що підтверджує право власності, в тому числі і договір купівлі-продажу містить такий реквізит як дата укладення (зміни). Цей реквізит і є підтвердженням того, що майно набуте за час шлюбу. Отже,навіть якщо, ваш чоловій "перепише" на Вас все ваше спільне майно після розірвання шлюбу таке майно може бути поділене між вами як спільне майно подружжя. smile

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0