Сім'я складається з трьох дорослих членів. Квартира приватизована на усіх в рівних долях. Ордер виписаний на дружину. Після розлучення(5 років тому) дружина проживає в іншому місті. Прописка її збережена. Чи можемо ми з сином вчиняти дії з нашими частками квартири без згоди колишньої дружини?
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
Співвласник має переважне право на купівлю частки перед іншими особами. Якщо Ви письмово попередили і співвласник (колишня дружина) відмовляється від придбання частки або від неї протягом місяця з дня отримання письмового повідомлення не надійшла відповідь, Ви можете відчужувати частку (частки) іншим особам.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]