Неділя, 21.04.2024, 10:22

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » проблема з інтернет провайдером
15:32
проблема з інтернет провайдером
Справа в тому що декілька днів назад на саоїй сторінці в соціальній мережі я написав про те що мене не влаштовує моя швидкість інтернету від інтертелеком. сьогодні о 01:23(вночи) прийшло запитання на популярний сервіс ask.fm з наступним змістом : Вы на своей стене в социальной сети "Вконтакте" нажаловались на Интертелеком, и качество его услуг.Это очень сильно повлияло на наш маркетинговый ход в Хмельницкой области, а конкретно в Чемеровецком районе,прирост абонентов резко упал.Вы обязаны заплатить штраф,наш оператор с вами скоро свяжется.
так ось смущає те що повідомлення було відправленно пів другого (в такий час люди зазвичай сплять), і що моя сторінка схована від всіх тобто доступ до неї мають тільки користувачі соціальної мережі а точніше тільки ті люди які знаходяться в списку друзів.. і хотілось би дізнатись чи має провайдер право штрафувати мене. чи це просто хтось захотів розіграти мене. і якщо має то яка приблизно буде сума штрафу.
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій | Переглядів: 682 | Додав: turnikmannn | Теги: проблеми з інтернет-провайдером, Інтернет
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (06.01.2012 17:31) [Материал]
Дякуємо за підтримку сервісу! Для того, щоб отримати текст консультації, надішліть лист з кодом 001 на адресу admin@pravolife.pp.ua (Адміністрація сайту)

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0