П`ятниця, 19.04.2024, 22:42

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Розірвання договору про надання телекомунікаційних послуг
18:30
Розірвання договору про надання телекомунікаційних послуг
У 2007 році мною був укладений з ПрАТ "МТС Україна" договір про надання послуг № 3978902 від 10 грудня 2007 року. Умови даного договору мною були порушені, що я і визнаю. Суму заборгованості у розмірі 358 грн. 69 коп я зобов"язуюся проплатити. У 2011 році з боку МТС було зроблено відступлення прав вимоги на користь ТОВ "УКРКРЕДИТ", яке в свою чергу почало з мене вимагати повернення не тільки суми заборгованості за договором, але і стало нараховувати незрозумілих для мене 3 % річних.
Згідно основного договору, який був укладений між мною та МТС, в частині згідно додатку до основного договору, в разі порушення мною умов основного договору, мені нараховувалась договірна санкція у розмірі 2.74 грн за кожен день до закінчення договору, яка склала 358 грн. 69 коп, що відповідає ст. 549. Поняття неустойки. Інших штрафних санкцій даним договорром не передбачено. Однак у основному договорі є стаття, яка зазначає,що кредитор без моєї згоди не має права передавати свої права та обов"язки третій стороні, що відповідає ст. 516 ЦК України. Інше в договорі не зазначено.
Прошу Вас пояснити мені, чи правомірно МТС зробило відступлення прав вимоги на користь ТОВ "УКРФІНАНСИ" і чи правомірно ТОВ "УКРФІНАНСИ" вимагає з мене повернення не тільки суми заборгованості за договором з МТС, але і нарахованих з їх боку відсотків?
Дякую. З повагою Віктор.
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 981 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (06.01.2012 18:58) [Материал]
Доброго дня! Дякуємо за підтримку ресурсу! Для отримання відповіді щодо Вашого питання, відправте електронний лист з кодом 0006 на адресу (e-mail) адміністрації сайту - admin@pravolife.pp.ua

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0