Четвер, 21.09.2017, 11:38

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » розподіл майна набутого в шлюбі
05:55
розподіл майна набутого в шлюбі
Після розлучення я подала позов на розподіл будинку, побудованного у шлюбі. Після розлучення на цьому будинку проводились будівельні поліпшення та опоряджувальні роботи. Чи вплине це на розмір моєї частки при розподілі будинку та яким чином?
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 302 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Alesya   (22.09.2011 19:37)
Доброго дня!
Згідно ч. 3 ст. 368 ЦК України майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом.
ч. 2 ст. 372 ЦК України захищає ваше право на збільшення частки при розподілі будинку, згідно якої за рішенням суду частка співвласника може бути збільшена або змешнеша з урахуванням обставин, які мають істотне значення.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0