Середа, 17.04.2024, 22:41

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » розрахунок при звільнені
11:59
розрахунок при звільнені
Підкажіть будь ласка ,я працюю в супермаркеті продавцем вагової вітрини,,я вирішила звільнитися чи має право підприємство з мене стягнути гроші(з інших працівників при звільнені стягали 150-200 грн.)мотивуючи тим якщо при ревізії буде недостача щоб покрити,але попередньої ревізії все було добре.При прийомі мене на роботу ревізії не робили.Яким чином нараховують розрахункові?І скільки я повинна отримати за невикористану відпустку,я пропрацювала 6 місяців?Дякую.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 997 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (03.12.2010 22:53) [Материал]
Якщо Ваші роботодавці хочуть пред'явити претензії щодо недостачі, то нехай роблять це коли ви ще не розірвали з ними трудові відносини, а так сплачувати їм нічого не потрібно, оскільки немає правових підстав. За невикористану відпустку ст. 83 КЗпП передбачено грошову компенсацію.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0