Вівторок, 21.11.2017, 18:16

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » щорічна допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
12:59
щорічна допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
В мене наступне питання: громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно Статтею 48 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” від 28.02.1991р. № 796-ХІІ (далі – Закону) передбачено виплату щорічної допомоги на оздоровлення учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії у розмірі 5 мінімальних заробітних плат. Керуючись цим законом я надіслав запит до Управління праці та соціального захист населення та отримав відповідь:згідно постанови КМУ у 2006-2007 роках, мені як евакуйованому із зони відчуження у 1986 році було виплачено 75 грн. одноразової щорічної допомоги на оздоровлення. Але чому допомогу на оздоровлення в розмірі, що значно менше, ніж передбачено статтею 48 Закону України від 28 лютого 1991 року №796-Х11 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».Чи є в мене підстави звертатися до суду?
Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 1013 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
+1   Спам
1 msmweb   (20.12.2010 12:09)
Ст. 48 зазначеного вами закону в новій редакції уже не містить положення про те, що розмір щорічної допомоги на оздоровлення становить 5 мін. з/п, а відповідно до змін - такий розмір визначає КМУ (КабМін). Проте зазначену зміну було визнано неконституційною на підставі рішення Конституційного суду України N 10-рп/2008 від 22.05.2008.
Таким чином, ви можете звернутись до суду з позовом про стягнення з Управління праці та соц. політики розміру недоплаченої вам допомоги.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0