Добрий день! Скажіть будь-ласка чи буде правомірним якщо вказати в трудовій угоді що особа буде розписуватись в накладних за товар замість фізичної особи-підприємця та отримувати його для подальшої реалізації в магазини. без завіряння доручення у нотаріуса!
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.