Підкажіть, будь ласка, чи маю я право на використання податкової соціальної пільги в розмірі 100%на утриманнія двох дітей до 18 років, якщо діти від різних матерів?
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.