Неділя, 21.04.2024, 13:16

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » спадкування будинку дружини після смерті чоловіка-власника
19:04
спадкування будинку дружини після смерті чоловіка-власника
як спадкує житло дружина після смерті чоловіка єдиного власника,якщо є ще їх дочка і двоє повнолітніх дітей покійного сина(внуки)зареєстрованих в будинку.якщо чоловік був власником будинку,дружина була співвласницею цього будинку?
Категорія: Спадкування | Переглядів: 1042 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Админ_1   (21.04.2011 19:40) [Материал]
Якщо заповіта нема, то ст.1261 ЦПК =У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені
після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. cool

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0