На мою адресу надішло заочне рішення суду про стягнення заборгованості перед банком. Я написав заяву про перегляд цього рішення. Дане рішення було скасовене та призначено перегляд справи, під час засідання я придявив обхідний лист з місця роботи з якої я переводився в інше місто, в якому було зазначено банк та відповідні відмітки що я перед банком не маю заборгованості(підпис та печатка) судя повідомила про те що по даній справі за наступне засідання поставить крапку, позивач на вищевказане засідання не зявився. Під час перегляду справи я надіючись що все добре прибув без адвоката, суддя повторно приймає рішення на користь банку. Позивні вимоги банк висунув до мене аж через 5 років. Про строки давності в суді мені не було відомо, я заявив що не визнаю позов. Чи можу я оскаржити рішення суду за строком давності в апеляційному суді
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.