Неділя, 21.04.2024, 13:36

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Субсидия
21:10
Субсидия
1. для получения субсидии нужно официальное трудоустройство всех членов семьи. проживаю я и с моей мамой. мама устроилась по уходу за дедушкой за 10 грн в мес, но нам было условие не может работать больше нигде. я учусь, получаю стипендию.
вот есть возможность подзаработать на выборах у мамы и у меня, мама записалась, а потом узнала что оплата будет через государство, а не от партии.. могут ли оштрафовать маму за то что работала 1 день.? и как тут быть?
Категорія: Трудове право | Переглядів: 1057 | Додав: | Теги: допомога при догляді за пристарілим, субсидія, догляд за пристарілими
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (29.10.2010 08:21) [Материал]
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 року № 832 “Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян” (з наступними змінами), непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом 1 групи, а також за престарілим, який досяг 80-річного віку, призначається щомісячна компенсація (в 2009 році становила близько 12 гривень).
Право на отримання компенсації припиняється з порушенням умови щодо зайнятості. Проте тут стоїть питання в іншому - чи будуть Вашу матір офіційно працевлаштовувати, або чи це взагалі буде працевлаштуванням?.. Якщо ні - Вам хвилюватись нічого, якщо так (і про це якимось чином дізнається орган, що призначив компенсацію) - від Вас вимагатимуть повернення сплачених Вам сум та трудовий стаж припиниться з моменту настання обставин, що зумовили втрату права на отримання компенсації.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0