Доброго дня! У мене запитання такого характеру: я був ший військовослужбовець, брав участь у підтримці порядку в республіках колишнього союзу, в ліквідації землетрусу в Ленінакані за що маю урядову медаль, брав участь у миротворчій операції один рік в Сьерра-Леоне, яким чином мені добитись статусу учасника бойових дій. Дякую.
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.