Неділя, 14.04.2024, 09:12

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Усиновлення
08:47
Усиновлення
Добрый день! Скажите, пожалуйста, имеет ли право судья требовать, что бы мы нанимали адвоката (разговор идет об усыновлении моим мужем моего ребенка от первого брака, все документы собирались с адвокатом и заява была написана тоже с адвокатом, но в суд мы помощи адвоката не просили)???? Спасибо.
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 792 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Alesya   (30.09.2011 19:51) [Материал]
Доброго дня!!!
Суддя не має права вимагати, що ви наймали адвоката.
Оскільки, обов'язкова участь захисника передбачена ст. 45 Кримінально-процесуального кодексу України.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0