Середа, 17.04.2024, 22:52

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Відмова у шлюбі
14:52
Відмова у шлюбі
М.подав до РАЦСУ заяву про реєстрацію шлюбу з Ольгою. Але до РАЦСУ прийшла Н. і попросила не реєструвати шлюб М., оскільки вона й М. проживають уже деілька років разом. Усі сусіди і знайомі вважають їх чоловіком і дружиною,хоча їх шлюб не зареєстрований.

Чи є підстави для відмови в реєстраціїї шлюбу? Чи зміниться рішення, якщо в М. та Н. є спільна дитина?

Категорія: Сімейне право | Переглядів: 836 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Скалецька   (04.05.2011 14:13) [Материал]
Відповідно до ч.1 ст. 21 Сімейного кодексу України, шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.
Слід зазначити, що відповідно до ч.2 ст. 21 СК України проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя.
Тому М. має повне право на реєстрацію шлюбу з Ольгою.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0