Середа, 17.04.2024, 23:13

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » відповідальність вчителя за дії учнів на уроці
20:22
відповідальність вчителя за дії учнів на уроці
Доброго дня. Я -вчитель. Під час уроку у 8 класі вийшла з кабінету на 5 хвилин . (проходжу курси лікування хіміотерапією і кишечник не завжди питає, чи є у мене можливість потерпіти). У цей час один учень смикнув за портфель іншого. той у відповідь кинув у нього ручкою. яка потрапила у око і викликала травму. Хлопцеві в лікарні зробили операцію. мати зараз вимагає у матері того, хто кинув,матеріальне відшкоджування, та відмовляється, мотивуючи тим, що повністю винен вчитель і погрожує написати заяву до суду. Обидва хлопці із розряду тих, хто регулярно порушує дисціпліну, і на тому уроці одному з них були неодноразово зроблені зауваження. Як мені себе повести в даній ситуації? на скільки дійсно я винна? Дякую за увагу.
Категорія: Кримінальне право | Переглядів: 3719 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Катруся   (22.06.2011 11:03) [Материал]
доброго дня!
Відповідно до ЗУ "Про освіту" а саме СТ.56 до обов'язків педагогічних та науково-педагогічних працівників належить:захищати дітей, молодь від будь-яких форм фізичного або психічного насильства.

також відповідно до типової посадової інструкції вчителя (яка має бути у вас також) а саме розділ відповідальність:В установленому законодавством України порядку вчитель несе відповідальність за:життя та здоров’я учнів під час освітнього процесу;
порушення прав та свобод учнів.
За нанесення школі та учасникам навчального процесу шкоди у зв’язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов’язків учитель несе матеріальну відповідальність у порядку та межах, встановлених трудовим і громадянським законодавством.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0