Понеділок, 25.09.2017, 09:01

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Відпустка
20:54
Відпустка
Я працюю в дитячому садочку повних три місяці (почала працювати з 1-го березня). Чи маю я право взяти відпустку? Можливо за свій рахунок. На скільки довга ця відпуства можлива? Що мене очікує потім? Зарані дякую.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 270 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 xxxquicksilver   (07.06.2011 20:02)
Дякуємо за запитання.
Згідно ст. 79 Кодексу законів про працю щорічна основна та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи надаються працівникм після закінчення 6 МІСЯЦІВ безперервної роботи на даному підприємстві, установі, організації

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0