Проконсультуйте, будь-ласка, у такому питанні: Мою бабусю (75 років) в дворі будинку збив з ніг сусідський пес. В результаті чого вона впала і отримала перелом коліна. Чи має перспективу судовий позов до хазяїна собаки із метою відшкодування коштів, затрачених на лікування? Підскажіть, як діяти. Які довідки, свідчення свідків події, заключення медексперта, що потрібне для подання позову? Дякую.
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
Відповідно до ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення ".... приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в не відведених для цього місцях - тягне за собою попередження або штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на посадових осіб від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також Цивільним кодексом передбачено ст. 23 відшкодування моральної шкоди. Тому можете звернутися до суду з позовом про відшкодування витрат. Для досягнення успіху, бажано щоб був складений протокол про адміністративне правопорушення на хазяїна собаки, або заява до міліції. Також лікарняні виписки, чеки, свідків також бажано мати.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]