Понеділок, 15.04.2024, 05:27

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Виписка з квартири
01:59
Виписка з квартири
Я проживаю за кордоном. Хочу виписатися з квартири в Україні. Зараз не маю можливості поїхати туди. Надіслала мамі довіреність, що вона має право це зробити без мене. Але у паспортному столі відмовляють на тій підставі, що вона не має мого паспорта. Але ж паспорт - це особита річ кожного громадянина, я його маю представляти особисто. Чи праві вони і що мені робити?
Категорія: Житлове право | Переглядів: 2206 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 AGrozZ   (30.09.2011 09:27) [Материал]
Щоб змінити місце проживання (виписатися) Ви маєте надати в паспортний стіл свій паспорт, щоб в ньому проставили відповідну відмітку. За загальним правилом згідно статті 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» від 11.12.2003 року №13 (Закон №13), зняття з реєстрації місця проживання (виписка) здійснюється протягом семи днів на підставі, зокрема, заяви особи. Пункт 2 статті 7 Закону №13 вказує, що у разі якщо особа з поважної причини не може самостійно звернутися до органу реєстрації, зняття з реєстрації місця
проживання може бути здійснено за зверненням іншої особи та на підставі доручення, посвідченого в установленому порядку, тобто нотаріально посвідченої довіреності.
Оскільки зняття з реєстрації здійснюється шляхом внесення до паспортного документа відповідного штампу, то надання паспорту для такої процедури є необхідним. А оскільки законодавець передбачає можливість знятися з реєстрації через довіреність, то Ви вправі передати довіреній особі паспорт для такої операції.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0