Понеділок, 15.04.2024, 05:18

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Заборгованість
12:10
Заборгованість
На мою адресу надійшов лист-повідомлення про відступлення прав вимог, за договором який був укладений мною у 2004р. і оператором мобільного зв"язку. близько 2006-2007-2008рр. я перестала коистуватись мобільним зв"язком даного оператора і непомітила як втратила моб.карточку, а згодом мені прийшла заборгованість. Прийшовши у офіс до моб.оператора я написала заяву про припинення дії договору (21.10.2008р.)в зв"язку із втратою моб.картки. Згодом у березні 2010р. мені надійшла вимога від ТОВ "Кретитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сі" щодо стягнення боргу, на той момент я пригадую зателефонувавши туди ганадали про борг моб.оператора. Я оплатила борг в сумі 157,80 грн. (квитанція у мене є). Тепер мені постійно телефонують уже від іншого "стягача боргів" : ТОВ "Укркредит", надлилають листи повідомлення про відступлення прав вимог. Я надіслала у ТОВ "Укркредит" копію заяв про припинення дії договору з моб.оператором, копію квитанції про сплату ТОВ "Кретитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сі"... незнаю як далі, вони далі телефонують.....сума боргу уже 260,13грн.
Підкажіть будь-ласка які мої права тут.
Договір підписано з моб.оператором у 2004р. розірвано по моїй заяві у жовтні 2010р. (термін давності закриття 3 роки), а як стосовно тих коштів які я оплатила (157,80 грн). Договір підписано на дівоче прізвище, а тепер інше?
Дякую, чекаю відповіді!
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій | Переглядів: 1013 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (24.02.2012 18:11) [Материал]
У Вас є документальне підтвердження боргу перед оператором на суму 157,8 грн.? На підставі чого ви сплачували саме таку суму?

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0