0
Законну силу заочне рішення набирає на загальних підставах, тобто відповідно до ст. 223 Цивільно процесуального кодексу України, рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Особливістю заочного рішення є те, що відповідач замість апеляційної скарги, може подати заяву про перегляд заочного рішення (таку заяву буде розглядати не апеляційна інстанціа, а суддя, який виніс заочне рішення). Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії. Проблемою є те, що відповідач повинен отримати таке рішення. Після цього через 10 днів (якщо вона не подасть вищезазначеної заяви) рішення вступить в силу.Іншого варіанту немає. Єдине, що можу рекомендувати - направляти копію рішення на адресу відповідачки рекомендованим листом. Повинно повернутись до суду підтвердження отримання нею листа. Другий варіант знайти відповідачку і вручити їй рішення особисто,але необхідне підтвердження, що вона його отримала. Також,я б вам порадила звернутись до суду з вимогою ще раз направити їй копію рішення. Поцікавтесь чи взагалі направлялось таке рішення, оскільки як правило в судах проблеми з поштою ( погане фінансування) Бажаю успіхів!!!
|